KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378514
nr 1437 8514
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 18x23, yttermått inklusive ram: 31x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:04:47
100 kr
200 kr